5 super tipů na last minute dárek

11. 3. 2015

Na dárky pro členy rodiny nebo dobré přátele zpravidla nikdy nezapomínáme. Ale v dnešní, nadmíru hektické době se to klidně může stát – i těm, kdo jinak nic neponechávají náhodě. Dárek na poslední chvíli většinou sháníme i tehdy, když jsme nečekaně pozváni na návštěvu. Pro všechny případy pro vás máme zajímavé tipy na last minute dárky. Můžete se inspirovat…Last minute dárek

1. Univerzální dárky do domácnosti

Když nemáte čas přemýšlet o vhodném dárku, zvolte praktické kuchyňské pomůcky s netradičním designem. Udělají radost a k jejich výběru rozhodně nepotřebujete odbornou radu. V každé domácnosti se vždycky budou hodit vtipné skleničky na něco ostřejšího a sáhnout můžete i po maličkostech typu veselá kuchyňská chňapka, otvírák na lahve nebo podložka pod hrnek horkého kafe.

2. Něco dobrého na zub

Pro milovníky sladkostí i na poslední chvíli seženete něco dobrého, a navíc v originálním pojetí! Místo klasické bonboniéry věnujte třeba její lehce erotickou verzi pro pány nebo dámy. Pokud předem víte, že s čokoládou neuspějete a spíš potěší tekutý dárek, nevadí. Na láhev vína rychlostí blesku navlečete dárkové mini tričko s žertovným potiskem a můžete vyrazit na oslavu.

3. Doplňky do bytu nebo kanceláře

Pro kamarády nebo kolegy z práce můžete last minute dárek vybírat mezi šikovnými dekorativními doplňky, pro které se v bytě nebo pracovně najde i praktické uplatnění. Doporučujeme třeba neobvyklé hodiny, rámeček na fotky, těžítko či lávovou lampu. Občas si všichni potřebujeme něco poznačit do diáře, a tak se jako last minute dárek hodí i kovová propiska, která může vypadat třeba jako golfová hůl.

4. Dárky pro relaxaci

Na poslední chvíli se dobře vybírají i měkké a hebké polštáře, na kterých si obdarovaní bezva odpočinou. Nemusíte věnovat klasiku v podobě kytiček, povlečení na polštářky může být třeba ve stylu retro nebo vyberte nějaký neobyčejný tvar. Co takhle darovat pohodlný pivní soudek? Anebo místo polštáře darujte vyhřívané pantofle. V nich se také báječně relaxuje a zahřejí i během práce u počítače.

5. Nouzovka – peníze v hlavolamu

Když už si opravdu nevíte rady, co vašim nejbližším narychlo sehnat pod stromeček nebo k svátku, případně čím odměnit děti za pěkné vysvědčení, možná vás napadne nouzové řešení v podobě peněz. Nejspíš vám bude hloupé darovat bankovky jen tak. Vyřešte to pomocí důvtipného hlavolamu, pokladničky připomínající labyrint. Obdarovaný si peníze „vysvobozené“ z bludiště rozhodně zaslouží.


Máte vlastní tip na last minute dárek? Napište nám do komentáře pod článkem. Třeba bude výbornou inspirací pro ostatní.

Autor: Obchod s dárky