Dárky v retro stylu zaujmou a zaručeně potěší

8. 9. 2014

Pořiďte si plavky v retro stylu – jsou opět v módě

Kdo by neznal slavný český film Rozmarné léto, ve kterém můžete obdivovat nejen úžasné herecké výkony, ale i tehdy módní úbory určené na plovárnu. Pokud máte smysl pro humor a milujete recesi, neváhejte si plavkami jako vystřiženými z 20. let minulého století udělat radost. Sami sobě nebo někomu jinému. Nabízíme vám retro plavky pánské, které budou slušet štíhlým mladíkům i pánům s pivním bříškem. Na první pohled zaujmou neokoukaným střihem i proužkovaným designem v barvě modré a bílé. Šarmantní pánské plavky v námořnickém stylu se skvěle hodí na pláž a také na loď. Jedná se o fantastický koupací úbor, který je velice pohodlný, prodyšný a dobře se nosí. Nenajdete lepší dárek pro partnera, tatínka nebo kamaráda, který nezkazí žádnou legraci.

Dokonalý retro dárek pro ženy s odvahou vyniknout

Dámské retro plavkyDobová móda ze stále populárních filmů pro pamětníky oslovuje i dnešní mladé slečny a dámy. V našem dárkovém e-shopu proto seženete retro plavky dámské, ideální k vodě i relaxaci na pláži. Štíhlá či baculatější žena v elegantních pruhovaných plavkách nadchne okolí víc než spoře oděná krasavice. Věřte, že půvabné ženské křivky ukryté do originálních plavek retro střihu dávají mužům možnost naplno rozvinout vlastní představivost. Opomenout u dámských proužkovaných plavek nelze ani to, že se pohodlně nosí a jsou vyrobené z prodyšného a jemného materiálu (bavlna s lykrou).

Dárek pro nadšence do starých, ale užitečných věcí

Retro sluchátkoSháníte nápaditý a šikovný dárek pro přítele, tatínka nebo dalšího člena rodiny? Pokud vyznávají styl retro, darujte jim perfektní drátové sluchátko pro mobilní telefon. Stylizované retro sluchátko je možné připojit také k počítači a přístrojům iPhone a iPad. Velkou výhodou je, že během telefonického hovoru nemusíte držet mobil těsně u ucha a v průběhu konverzace tak lze snadno využívat i jeho další funkce. Třeba si dělat poznámky, surfovat po internetu nebo posílat e-maily. Duální kompatibilita retro sluchátka umožňuje i propojení s počítačem, kde slouží jako sluchátko k VOIP hovorům. Buďte originální a nebojte se skloubit moderní technické vymoženosti s užitečnou pomůckou s nevšedním retro designem.

Stylové počitadlo s širokými možnostmi využití

K oblíbenému retro stylu se řadí i zajímavé věci s unikátním designem a mechanickým provedením. Pamatujete si ještě na staré psací stroje nebo kancelářské počítačky? Pak vězte, že jednoduchost a mechanika slaví návrat! Proto v naší pestré nabídce naleznete i senzační dárek pro všechny milovníky statistiky a přesné evidence. Chick clicker je mechanické počitadlo, které například spolehlivě spočítá počet prodaných vstupenek nebo účastníky zájezdu. K dispozici je až do vysokého čísla 9999 a výsledek počítání se dozvíte okamžitě. Počitadlo posouváte klikem vždy o jednu pozici, a když se spletete, můžete ho ihned vyresetovat. Jedná se o vtipný, a zároveň praktický dárek, který každému z vás velice ulehčí počítání osob nebo předmětů.

Tričko, které nikdy nevyjde z módy

Námořnické tričkoA ještě pro vás máme jeden skvělý tip na dárek pro všechny vodáky nebo příznivce kempování. Jde o klasické námořnické tričko, které potěší i nejednoho milovníka retro stylu, protože je oblíbeným kouskem oblečení, které z našich šatníků dosud nevymizelo. Tričko s charakteristickým úzkým proužkem modré barvy je vyrobeno ze 100% bavlny, má volnější střih a sluší mužům i ženám. Vydejte se na letní dovolenou v námořnickém tričku, nebo jím obdarujte vám blízkého člověka.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky