Darujte dětem oblíbené zvukové hračky

6. 10. 2014

Interaktivní hračky pro kluky i holky

Mluvící medvídekBarevní plyšáci patří k hračkám, které se dětem nikdy neomrzí. Mohou se s nimi mazlit a ještě v nich získají báječné společníky. Zaujmout děti dokáže vtipný mluvící papoušek, který pozorně poslouchá, co se kolem něj děje a veškeré zvuky a hlasy pak rovnou dvakrát opakuje. Navíc umí hýbat křídly a díky pružnému bidélku, na kterém je usazen, s ním můžete otáčet na všechny strany. Ve spodní části plyšového papouška je umístěný spínač a jeho stiskem se aktivuje nahrávání. Poté stačí stisk uvolnit a hračka vtipným hláskem zopakuje okolní zvuky, například vyzvánění vašeho mobilu. Na stejném principu funguje i roztomilý mluvící medvídek. Je to opravdový fešák s tříbarevnou mašlí na hnědém či bílém kožíšku. Také ovládání této hračky je jednoduché – chvíli podržíte tlačítko a nahrají se zvuky a hlasy z bezprostřední blízkosti medvídka. Malý méďa pak vše co slyší, zopakuje a ještě přitom popojde směrem k vám.

Létá, i když nemá křídla

Létající prasátkoHledáte zábavný dárek pro vaše děti nebo vnoučata? Pořiďte jim u nás bezvadné létající prasátko. Elastická hračka z jemného plyše je schopna katapultovat se do vzduchu a urazit až úctyhodných 50 metrů. Po vystřelení k letu (natažením nožiček) úžasný růžový plyšák chrochtá blahem, kvičí nebo piští. Tím, co dokáže, pobaví nejen děti, ale i hravé dospělé. Létajícím prasátkem můžete kluky i děvčata potěšit k Vánocům, za vysvědčení či k narozeninám.

Super dárek pro malé muzikanty

Hudební podložkaKe skvělým dárkům, které zaženou nudu a současně jsou perfektní naučnou pomůckou, patří hudební podložka pro děti od tří let. Výrobce ji vybavil zvukem několika známých hudebních nástrojů, jako je saxofon, bicí, klávesy, housle a kytara. Jednotlivé nástroje malý hudebník aktivuje svými prstíky nebo může po hudební podložce chodit. Muziku tak spustí šlápnutím nožky na některý z nástrojů. Krásně výtvarně zpracovaný kobereček s muzikou je báječnou hračkou, a zároveň zajímavou dekorativní ozdobou dětského pokojíku.

Překvapte svého potomka dětskou kytarou

Dětská kytaraSoučástí naší bohaté nabídky je dětská kytara z kvalitního dřeva, která je dokonalou napodobeninou skutečného nástroje. Objednat si ji můžete například v oranžové barvě. Dřevěná kytara o délce 65 cm slouží hlavně k prvotnímu seznámení s tímto populárním hudebním nástrojem. K dispozici má šest kovových strun, které lze měnit, a také trsátko. Pokud nevíte, zda hra na kytaru vaše děti po krátkém čase neomrzí, darujte jim nejprve dřevěnou kytaru pro začínající hudebníky, a třeba vás překvapí skutečným zájmem o hru. A možná vašemu synovi nebo dceři tato záliba vydrží a v průběhu času se z nich stanou slavní hudebníci.

Magické hračky na dobrou noc

Svítící beruškaSháníte originální dárek pro nejmenší? Líbit se vám bude kouzelná želva s hudbou, která je hezkou hračkou a také ojedinělým dekoračním doplňkem. Díky svítící želvě už nemusíte po přečtení pohádky na dobrou noc čekat u postele dítěte, až doopravdy usne. Neobyčejná lampička v podobě želvy promítá na stěny a strop pokoje virtuální souhvězdí a ještě můžete zapnout některý ze čtyř hudebních motivů. Pokud by hudba vaše dítě rušila, melodii je možné úplně vypnout. Vyjma šikovné hrací želvy můžete v naší prodejně dětem pořídit magickou berušku. Také svítící beruška s hudebními motivy umí dětský pokoj proměnit v nádherné noční nebe. Uvidíte, že se váš malý syn nebo dcera budou každý večer těšit na příjemně potemnělou oblohu plnou hvězd, i když jen virtuálních.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky