Jak vybírat dárek k narozeninám?

21. 7. 2014

Překvapení pro sportovně založené oslavence

Nordic Walking - trekingové hůlkyHledáte dárek k narozeninám pro muže nebo ženy, kteří rádi sportují? Vhodnou pozornost najdete v sekci Dárky pro sportovce. K perfektním dárkům, které přijdou vhod každému rekreačnímu sportovci, patří spona na kšilt s 5 LED diodami. Praktická LED svítilna poslouží za tmy turistům, běžcům i cyklistům. Milovníky pěších túr a delších procházek nadchnou nastavitelné trekingové hole určené pro Nordic Walking, hůlkovou nebo severskou chůzi. Jedná se o ideální dárek k narozeninám pro turisty bez rozdílu věku i pohlaví.

Polarizační brýle

 

Tipy na narozeninové dárky pro fanoušky cyklistiky

Nejen turistika, ale i rekreační jízda na kole patří v dnešní době k nejoblíbenějším koníčkům. Proto si u nás vyberete i zajímavý dárek pro cyklistu. Žhavou novinkou jsou polarizační brýle, které dokonale odstraňují odlesky z nekovových předmětů, vodních ploch či skel projíždějících aut. Jako bezvadný narozeninový dárek se hodí i pro řidiče nebo pro rybáře. Polarizační sluneční brýle propouštějí pro oči užitečné, vertikálně polarizované světlo a současně disponují filtrem pro vynikající vnímání barev. Mají jednoduchý, avšak elegantní styl a dobře se nosí.

Pozornosti k narozeninám pro milovníky golfu

Golfové propisky

Oslavence, který hraje nebo alespoň obdivuje golf, rozhodně potěší originální golfové dárky. Populární hře na zeleném greenu se věnují také ženy, a tedy i jim jsou naše dárky pro golfisty určeny. Na oslavě narozenin jistě zaujme dárková sada golfových propisek Deluxe. Se třemi kovovými propiskami v designu golfových holí lze výborně psát a ještě si zahrát mini golf přímo na kancelářském stole. Tento nevšední dárek pro golfistu je možné proměnit v miniaturní golfové hřiště. Luxusní krabička má totiž zelené polstrování a dvě „jamky“ na míčky. Fanoušci golfu tak mohou trénovat kdekoliv.pivní helma

Netradiční dárky pro vášnivé pivaře

Pokud slaví narozeniny vyznavači pěnivého moku, vybrat osobní dárek bude jednoduché. V sekci dárky pro pivaře je k dostání například velice nápaditá pivní helma s držáky na dvě plechovky oblíbeného nápoje. Jakmile se obdarovaný vypraví na fotbalový stadion, může svému týmu fandit a tleskat, zatímco pivko pomocí hadiček naseje přímo do úst. Neobvyklá pivní helma v červené barvě se hodí používat i doma, třeba při sledování sportovního přenosu na televizní obrazovce.

Co když slaví narozeniny znalci vína…

Sada k vínuVybrat si u nás můžete i dárky k vínu, včetně elegantní sady se sommeliérskými pomůckami. Narozeninový dárek pro vinaře v podobě pěkného dárkového setu obsahuje vinnou nálevku, praktický kroužek, designovou zátku nebo univerzální otvírák. Dárková sada k vínu zahrnuje také teploměr ke zjištění, zda má nápoj optimální teplotu. Pokud chcete k dárkovému setu přidat i lahvinku značkového vína, hodit se bude krásná mahagonová krabice s měkkým polstrováním, do něhož lze láhev pro jubilanta uložit.

Dárky pro oslavence, kteří rádi cestují

Hrnek objektiv

Během cestování do vzdálených zemí, ale i po Česku využijí cestovatelé úžasnou pomůcku – termohrnek, který připomíná skutečný objektiv foťáku. Věnovat ho můžete všem cestovatelům, a je to i skvělý narozeninový dárek pro fotografa. Nejspíš se každý bude divit, jak dobře ze stylového hrnku chutná káva i jiný nápoj. Designový termohrnek ve tvaru objektivu je multifunkční a využít lze také k uschování a převozu psacích potřeb. Je rovněž bezpečnou skrýší pro finanční hotovost, a protože je skladný, obdarovaný ho může mít kdykoliv po ruce. Věřte, že tento dárek k narozeninám ocení muži i ženy.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky