Jak vybírat dárky podle horoskopu

19. 10. 2014

Máte vybrat dárek k Vánocům, svátku nebo narozeninám a nejste si jistí, čím uděláte opravdu radost? Jednou z možností, jak správně vybrat dárek, je vsadit na sluneční znamení, ve kterém byl oslavenec zrozen. Vybírat dárek podle zvěrokruhu je zábavné a inspirativní, tak proč to nevyzkoušet!

Volba dárku podle astrologie pro Berana a Býka

BeranBýkUž jste se při výběru dárků pro své blízké nebo kamarády řídili jejich zálibami, anebo jste se rovnou zeptali, co by je potěšilo? Zkuste na to jít i jinak. Překvapte je dárkem, který bude odpovídat jejich horoskopu. Pokud hledáte vhodný dárek pro zrozence ve znamení Berana, zalovte mezi sportovním vybavením nebo šikovnými autodoplňky. Berani jsou totiž aktivní i hraví a nechybí jim akčnost. Citem pro krásu, vkus a eleganci vynikají zrozenci v Býku, kteří velmi ocení kvalitní a luxusní dárky, včetně značkových hodinek či drahých šperků. Protože se zajímají o módní trendy, můžete je potěšit třeba i atraktivním spodním prádlem.

Co se hodí darovat Blížencům a co Rakům

BlíženciRakSháníte dárek pro člena rodiny ve znamení Blíženci a nevíte si rady? Komunikativní a neklidný Blíženec si nepotrpí na objemné dárky, spíše se zavděčíte zajímavým psacím perem nebo příslušenstvím k mobilnímu telefonu či notebooku. Pokud chcete kupovat klenoty, zvolte něco menšího a neobvyklého. Pro lidi narozené ve znamení Raka je nejdůležitější domov a rodina, proto je obdarujte pěknými dekorativními předměty, které zkrášlí jejich byt nebo dům. Často to bývají i vášniví sběratelé a jejich nejrůznější sbírky zahrnují třeba porcelánové nebo keramické hrníčky.

Čím překvapit Lvi a Panny

LevPannaStojíte před volbou dárku pro muže nebo ženu ve znamení Lva? Uděláte jim radost vším, co je okázalé a hodnotné. Zájem vzbudíte zlatým šperkem i luxusními hodinkami, a když by vám na blýskavý dárek chyběly peníze, originálně jim zabalte alespoň nápadnou bižuterii. Zrozenci v Panně budou pro změnu spokojení s prakticky zaměřenými dárky do kanceláře nebo domova. Neoslníte je luxusem ani netouží po výstřednostech. Panny se hodně zajímají o zdravý životní styl, tak jim klidně nadělte třeba poukaz na kosmetiku nebo blahodárnou masáž.

Dárky pro Váhy a zrozence ve Štíru

VáhyŠtírJe-li ve vašem okolí někdo, kdo se narodil ve znamení Váhy, sáhněte po něčem exkluzivním. Ženy, ale také muže narozené ve Vahách charakterizuje cit pro krásné věci, a proto je může učinit šťastnými dárek v podobě uměleckého předmětu, jako je výjimečná váza, obraz, porcelán nebo svícen. Po jakém dárku ale sáhnout, má-li být určen pro oslavence nebo oslavenkyni ve znamení Štíra? Lidé s tímto slunečním znamením se často zajímají o tajemno a záhady, a tak je nikdy neurazíte knihou o magii nebo mystice. Darovat ženě narozené ve Štíru neváhejte také kosmetiku či parfém s orientální vůní.

Jaký dárek pro Střelce a jaký pro Kozoroha?

KozorohStřelecCestování, dálky a dobrodružství – to je pravé ořechové pro zrozence ve znamení Střelce. Potěšíte je vším, co mohou při svých nekonečných toulkách potřebovat, včetně originálního cestovního zavazadla. Pro znamení Kozoroha volte dárek, který v sobě spojuje užitek a kvalitu. Každý Kozoroh ocení plnicí pero, plánovací diář nebo třeba lampu do kanceláře. A protože jsou Kozorohové spíše konzervativně založení, nadchnou je i dárky ve stylu retro.

Co pro Vodnáře a Ryby

VodnářRybyNeobvyklým dárkem se zavděčíte zrozencům ve Vodnáři. Darujte jim  například nejnovější technické výstřelky a úžasné vychytávky k mobilnímu telefonu, k počítači nebo do auta. U znamení Ryby je to jinak. Tito lidé jsou velcí snílci, které potěší vonné svíčky, sbírka básní či jiné dárky s romantickým motivem.

A co vy? Jaký je váš vztah k dárkům podle znamení zvěrokruhu? Těšíme se na váš názor v komentáři pod článkem.   

Autor: Obchod s dárky