Jak oslavit Mezinárodní den mužů

19. 11. 2016

Dárek pro správného mužského 

Vybrat báječný dárek k Mezinárodnímu dni mužů není jednoduché. Naštěstí existují nápadité dárky pro muže, které nikdy nezklamou nebo neskončí na dně šuplíku. Důležité je ovšem zalovit v sortimentu dárků odpovídajícím povaze nebo zálibám oslavence. V našem eshopu můžete pořídit super dárek pro pivaře i milovníky vína, a seženete i překvapení pro sportovce, turisty, myslivce či rybáře. Volit klidně můžete i ryze praktické dárky určené do auta, na cesty nebo do kanceláře.    

Dárky, kterým nechybí vtip  

Každého muže se smyslem pro humor určitě potěšíte dárkem s žertovným nebo erotickým motivem. Ke Dni mužů jsou samozřejmě „povoleny“ také alkoholové stolní hry. Na pánské oslavě nemůže chybět například oblíbená alkoholová ruleta. V tomto případě se nehraje o peníze jako v pravém kasinu, ale jde o to, kdo nejdéle vydrží střízlivý. Vděčným dárkem pro muže je také alkoholový mini fotbal. Jedná se o skladnou a jednoduše přenosnou stolní hru, při níž je popíjení alkoholického nápoje přímo nařízeno herními pravidly.

alkohol

Jak dárek netradičně zabalit

Body navíc, milé slečny a dámy, získáte, je-li váš dárek nevšedně zabalený. Použít můžete třeba necudný balicí papír se spoře oděnými kráskami, a pokud darujete ke Dni mužů alkohol, bude se vám hodit originální tričko na láhev s vtipným potiskem. Slušivé tričko v mini velikosti už na první pohled vypadá zajímavěji než běžný balicí papír nebo klasická taška na láhev vína či sektu. Do dekorativního trička je možné navléct láhev s kulatým, hranatým i oválným tvarem (s objemem do 1 litru). Bavlněný materiál je pružný a přesně se vytvaruje podle lahve, kterou chcete darovat.       

Ryze pánská jízda versus romantická večeře

Jakmile nastane toužebně očekávaný Mezinárodní den mužů, jistě si na svých partnerkách pánové vyžádají „propustku“ na párty určenou jen pro správné chlapy. Nechte je jejich svátek bez brblání oslavit, anebo je zkuste udržet doma pomocí rafinovaného nočního úboru. Půvabná žena a její sexy košilka,  slavnostně vyzdobený stůl a na něm partnerovo oblíbené jídlo, hořící svíčky a příjemná hudba – to všechno na každého muže určitě zapůsobí jako silný magnet!

Víte, odkdy se Den mužů slaví?  

První pokusy slavit Mezinárodní den mužů (zkráceně MDM) se datují od 60. let minulého století. Výběr data tehdy spíše směřoval k 23. únoru. Dnes se ustálilo datum 19. listopadu a svátek mužů se rozšířil do více jak šedesáti zemí světa. Slaví se také v našich končinách, ale je pravda, že svátky věnované něžnému pohlaví, jako je Den matek nebo Mezinárodní den žen, jsou u nás mnohem známější.

Na skok k sousedům aneb Svátek mužů v Německu

U našich německých sousedů se Den mužů slaví 17. května a jedná se o veselý svátek, během kterého teče pivo proudem. A to bez nadsázky! V ulicích mohou turisté spatřit rozverné pánské výpravy, jejichž součástí je vůz tažený koňmi nebo alespoň malý vozík se soudkem piva. Součástí oslav Dne mužů jsou také mužské pěvecké sbory, které zpívají na veřejných místech. Výletníci mohou tento bujarý svátek zažít například v turisticky přitažlivé lokalitě, v Drážďanech.      

Autor: Obchod s dárky