Kam přehledně uložit doplňky do domácnosti

15. 10. 2014

Dostáváte od svých blízkých nejraději originální, a přitom užitečné dárky? Pak vám už možná doma nestačí prostory pro uložení všech potřebných pomůcek a nezbytných doplňků. Skvělým řešením pro přehledné uschování věcí jsou prostorné vestavěné skříně. Do nich se vám vejde kdeco a za zavřenými skříňovými dveřmi budou vaše poklady ukryty před každou návštěvou.

A v bytě bude pořádek

Vestavěné skříně na míruPatříte k domácím kutilům nebo se rádi věnujete kreativním činnostem? Jistě potřebujete ke svému hobby celou řadu pomůcek, které musí mít v domácnosti své místo. Nebo rádi sportujete a sezónní oblečení na lyže nebo běžky potřebuje někam uschovat? Pro tyto případy je ideálním řešením pořízení vestavěné skříně na míru.

Profíci z firmy Stylishrooms vám moderní a funkční skříň dokáží zhotovit podle vašich návrhů, které doladí a doplní. Také vám vyberou vhodný materiál a na zakázku vyrobenou vestavěnou skříň u vás doma odborně nainstalují. Zkrátka, od A do Zet se postarají o perfektní úložný prostor pro vaše věci.

Napište dopis Ježíškovi

Aby nová, účelná skříň nezůstala prázdná, přejte si na Vánoce, k narozeninám nebo svátku netradiční doplňky do domácnosti, po kterých jste zatím jen toužili, ale nebylo je kam dát. Třeba si můžete jako dárek přát a pak před nenechavci do šikovné skříně ukrýt praktický hrnek v designu objektivu. Tohoto neocenitelného pomocníka na cesty by si každý určitě chtěl podrobně prohlédnout. Je totiž věrohodnou replikou skutečného objektivu fotoaparátu a najdete na něm znázorněna tlačítka, čísla i protiskluzové kroužky. Z neobvyklého hrnku si vychutnáte kávu nebo čaj a sluneční clona, která nádobku uzavírá, se může stát třeba miskou na sušenky.

Lasový držák na vínoMísto pro úžasné vychytávky

Do přehledných zásuvek vestavěné skříně na míru se vám bezvadně vejdou i pomůcky do domácnosti, kterými chcete překvapit pozvanou návštěvu. K neuvěření je například fígl, díky němuž funguje lasový držák na víno. Stylový stojan na lahvinku na sebe okamžitě upoutá pozornost.  Na první pohled vypadá jako dílo kouzelníka, ale ve skutečnosti jde o kovový stojan, který je pouze potažen provazem z umělého vlákna. Proto „zázračný“ držák láhev vína bez problémů udrží.

Důmyslná skrýš

Pánové si mohou do velké praktické skříně uložit senzační vychytávku, kterou tolerují všechny manželky a přítelkyně se smyslem pro humor. Řeč je o unikátním způsobu komunikace mezi partnery, o který se postará revoluční dálkový ovladač na ženu. Zkušený lektor nahrál až 33 povelů, kterými může muž od televize „komandovat“ svou partnerku. Lepší tedy bude neobvyklý dálkový ovladač dobře uschovat, aby se ho paní domu nechtěla zbavit.

Máte také vy nejrůznější skrýše na své tajnosti? Podělte se s námi o své nápady v komentáři pod článkem.

 

Autor: Obchod s dárky