Létající přání

Přání k Vánocům, které potěší

Přání k Vánocům, které potěší

10. 12. 2014

Krásné a šťastné vánoční svátky si lidé vzájemně přejí prostřednictvím papírových kartiček už více jak 150 let. Vánoční pohlednice byly nejprve posílány v zalepených obálkách, ale v 2. polovině 19. století se už rozesílaly samostatně. Přestože doba přinesla nové možnosti jak přát k Vánocům a novému roku, spousta lidí nedá na posílání pohlednic dopustit. Patříte mezi ně?

Zobrazit celý článek

Pusťte do oblak svůj lampiónek štěstí

Pusťte do oblak svůj lampiónek štěstí

17. 11. 2014

Když si něco moc přejeme, často a třeba i podvědomě se obracíme k nebesům. Někdo prosí o splnění přání nebeské anděly, zatímco jiný na věci mezi nebem a zemí nevěří. V každém případě stojí za zkoušku vyslat vzhůru k oblakům originální lampiónek štěstí, který bude nositelem vašeho tajného přání. Odkud se létající lampiónky vlastně vzaly a jak s nimi správně manipulovat – to vám prozradí náš článek.

Zobrazit celý článek

Pozvěte přátele na báječnou párty

Pozvěte přátele na báječnou párty

10. 11. 2014

Chystáte večírek a chcete, aby byl opravdu výjimečný? V naší nabídce je vám k dispozici vše potřebné k tomu, aby vaše párty byla vskutku originální. Hostům můžete naservírovat nápoje ve sklenicích s neokoukaným designem a drink osvěžit kostkami ledu třeba ve tvaru lebky nebo potopeného Titaniku. Váznoucí zábavu pak zaručeně rozptýlí stolní hry s alkoholovým či jemně erotickým motivem. Neváhejte se inspirovat!

Zobrazit celý článek

TOP 10 – dárky pro ženy

TOP 10 – dárky pro ženy

18. 8. 2014

Věnujte ženě nejlepší dárek, kterým zabodujete. Připravili jsme pro vás TOP 10 nejlepších dárků pro praktické využití, k dekoraci nebo pro zábavu. Při výběru originálního dárku se můžete řídit zálibami nebo povahovými vlastnostmi ženy, kterou chcete obdarovat. Najdete u nás milou pozornost třeba pro slečnu s duší romantičky i pro dámu se smyslem pro humor. Stačí se nechat inspirovat!

Zobrazit celý článek