Lávová lampa jako moderní dekorace

28. 7. 2014

Věnujte dárek pro radost – nádhernou lávovou lampu

Lávové lampyMagma neboli lávová lampa je úžasným dárkem ke každé příležitosti. Určena je ženám i mužům, kteří milují netradiční bytové dekorace, včetně svítidel. Lávové lampy jsou oblíbeným doplňkem do interiéru, u něhož se báječně relaxuje. Stačí pozorovat vznášející se voskové bubliny a jejich cirkulaci uvnitř lampičky. Stolní lávové lampy jsou stále velkým hitem, i když jsou známé už od roku 1965. Krásnou lávovou lampu nebo lampičku s glittery můžete pořídit sami sobě nebo obdarovat své blízké. Níže vám představíme jednotlivé varianty lávových lamp a usnadníme vám tak možnost výběru pravého produktu.

Elegantní lávová lampa pro romantické chvíle

Nevšední magma lampou potěšíte každou ženu s duší romantičky. U zajímavé dekorační lampy lze báječně odpočívat o samotě, nebo je možné přizvat partnera a strávit tak příjemný večer ve dvou. Do menšího interiéru, případně malé útulné místnosti se bude hodit 35cm lávová lampa. Nevšední olejová lampička dokáže v bytě vytvořit kouzelnou atmosféru, ačkoli funguje na jednoduchém principu. V podstavci magma lampy je umístěna žárovka a kovový drátek k lepšímu vedení tepla. Dekorativní lampa je napájena elektrickým proudem a po zahřátí celé nádobky s olejem a voskem se barevný vosk, představující lávu, začne rozpouštět. Díky teplu bude postupně stoupat směrem nahoru, kde se ochladí a může začít klesat. Celý efekt se opakuje a je doprovázen neobyčejnými tvary bublin (jejich trháním a spojováním).

Obdarujte lávovou lampou šéfovou nebo kolegy z kanceláře

Olej v lávové lampěMagma lampám rozhodně nelze upřít hypnotické vlastnosti. Do unikátní barevné lampy se stačí na chvíli zadívat a hned tak z ní oči nespustíte. Dokonale odvede vaši pozornost od problémů a zbaví vás psychického napětí. Po krátkém obnovení sil se opět můžete ponořit do další práce. Lávová lampa vysoká 40 cm je ideální dárek do kanceláře, ale skvěle se bude vyjímat i v domácí pracovně. Volit můžete lampu s voskem v barvě červené, oranžové nebo růžové. Každá barva má určitý pozitivní účinek na lidskou psychiku, a tak můžete barevné provedení zvolit záměrně. Pro povzbuzení životní energie sáhněte po lampě s červeným voskem. Je dokázáno, že červená barva aktivuje a také zahřívá, což přijde vhod za dlouhých zimních večerů. Lávová lampa s oranžovým voskem působí antidepresivně a optimisticky, oranžová je totiž barvou tepla a slunce. Do dívčího pokojíku se perfektně hodí magma lampa s růžovou barvou, která symbolizuje něžnost a romantiku.

Designová lampa s glittery oživí každý interiér

Lávové lampyNa stylovou lampu, v níž cirkuluje olej, který unáší drobné třpytivé částečky (glittery), je úchvatný pohled. Zvláště v potemnělém pokoji si toto fascinující představení každý obdarovaný dokonale vychutná. Chcete překvapit členy vaší rodiny? Lávová lampa s glittery je senzačním vánočním či narozeninovým dárkem. Nabízí uklidňující pohled, který se takřka rovná pozorování plápolajícího ohně v krbu nebo tekoucí vody v přírodě. Stolní olejová lampa Glitter, s výškou 40 cm, je kombinací obojího. V oleji se působením tepla vznášejí drobné částečky (glittery) a vytvářejí nejrůznější, už nikdy se neopakující obrazce a tvary, které dodají modernímu interiéru atmosféru klidu a tu správnou náladu.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky