Magické natáčky aneb Jak je správně používat

11. 11. 2014

Každá moderní žena chce vypadat krásně a přitažlivě pro své okolí. Proto všem slečnám i dámám přijde vhod skvělý dárek pro krásu, jakým jsou magické natáčky. Pokud žena potřebuje během krátké doby vytvořit z rovných vlasů pěkně kudrnatou hřívu, se šikovnými natáčkami si poradí i bez pomoci kadeřníka. Jak na to? Čtěte dále…       

Aby vlasy byly samá lokna

Magické natáčkyKdo má rád semaforské evergreeny, určitě si vybaví vtipnou písničku Marnivá sestřenice, či spíše její refrén „Měla vlasy samou loknu...“ V ní ovšem krásy chtivá dívka doplatí na vlastní neopatrnost, když si místo fénu suší vlasy nad plamenem. Riskovat popálení dnes už žádná žena nemusí! Kdo občas sleduje televizi, určitě postřehl velmi užitečnou kadeřnickou pomůcku – magické natáčky. Jedná se o výborný dárek pro dceru, kamarádku nebo partnerku. Tento osvědčený TV Produkt lze darovat k jakékoliv příležitosti.

Spirálové natáčky jsou k dostání v jednom balení, které obsahuje 6 kusů velkých a 6 kusů malých natáček a také skládací háček určený na protažení vlasů natáčkou. Praktické natáčky mají různou barvu, jsou lehoučké a liší se velikostí (malá natáčka měří 15 cm, velká 23 cm). Díky šikovným natáčkám si může každá žena i bez pomoci profesionální kadeřnice upravovat vlasy, kdykoliv bude potřebovat – ke slavnostním příležitostem, do zaměstnání nebo na romantickou večeři s přítelem.

Jak se magické natáčky nasazují

Nové, dalo by se klidně říci revoluční natáčky vytvoří z vlasů rovných jako hřebíky kudrnatou hřívu bez obav z poškození vlasů. Manipulace s nimi je časově nenáročná a žena to zvládne sama, doma v koupelně. Domácí sada natáček je určena na všechny druhy vlasů, a hodí se používat i na prodlužované vlasy a clip in.   

Návod:

  1. Magické natáčky se aplikují na mokré vlasy.
  2. K provléknutí vlasů do natáček se používá speciální háček, který je součástí balení.
  3. Fixace háčku se provádí asi 2 cm od hlavy, vlasy poté reagují zarolováním a v natáčce jsou dobře zakotveny. U hlavy se tak vytvoří jakási spirála, která jde po uschnutí z vlasů snadno sundat.
  4. Doporučuje se nanést i trochu pěnového tužidla (ještě před aplikací natáček), aby účes lépe držel.
  5. Potom je potřeba vlasy vysušit fénem – a účes ze zvlněných loken je hotov.
  6. Pokud nespěcháte, aplikujte magické natáčky na vlasy polosuché a nechte je  doschnout přirozeně, než získají požadovaný „prstýnkový“ tvar.   

Rady a tipy:

  • magické natáčky je ideální aplikovat na vlasy o maximální délce 25 cm
  • na delší vlasy je vhodné umístit na jeden pramen dvě natáčky za sebou
  • bez obav můžete na vlasy používat kvalitní laky a pěnová tužidla, tyto natáčky jsou proti nim odolné, vydrží vám dlouho a opakovaně
  • zatímco klasické natáčky jsou z aplikace horkého vzduchu z fénu často rozpálené, magickým natáčkám teplý vzduch nevadí!  

Neobyčejné natáčky – super dárek pro slečny i dámy

Hledáte-li, milí pánové, nápaditý a současně praktický vánoční dárek nebo překvapení k Valentýnu pro svoji partnerku, s domácí sadou originálních natáček rozhodně nešlápnete vedle. Každá žena je bude mít ráda po ruce a do skříňky v koupelně nebo do zásuvky toaletního stolku se jí pohodlně vejdou. Věřte, že díky hravému designu natáček a jejich barvám se pro každou ženu stane úprava účesu zábavou.

 

Autor: Obchod s dárky