Moderní dárky do kanceláře a domácí pracovny

28. 9. 2014

Darujte perfektní pomůcku k počítači

Chladící podložka pod notebookHledáte užitečný dárek pro člena rodiny, který se neobejde bez notebooku? Ideálním dárkem bude chladící podložka pod notebook, která účinně zamezí přehřátí přístroje. Průhlednou podložku napájíte přímo z USB portu počítače, žádné baterie nejsou nutné! Designová chladící podložka obsahuje tři výkonné ventilátory a disponuje protiskluzovými body. Obdarovaného jistě potěší efektní modré podsvícení elegantní podložky i její tichý chod. Dnes už počítače nejsou pouze doménou mladé generace, notebooky běžně používají uživatelé bez rozdílu věku, a proto je příslušenství k počítačům vhodným dárkem pro studenty i starší generaci.

Optická myš s nadčasovým designem

Luxusní myšPokud váš partner nebo syn tráví spoustu času u počítače, překvapte ho optickou myší v neobvyklém tvaru. USB myš – sportovní auto má atraktivní vzhled a elegantní červenou barvu. Při hbitém pohybu po psacím stole svítí této originální myši k PC jak přední, tak zpětná světla. Myš ve tvaru sportovního auta vyniká realistickým zpracováním a svému uživateli nabízí velmi pohodlné ovládání. Má ergonomický tvar a k dispozici pogumované rolovací kolečko. Balena je v průhledném plastikovém blistru, s obrázkovými motivy. Variantou určenou pro dámy je luxusní USB myš s kamínky. Pyšnit se může třpytivými barevnými krystalky a dále disponuje dvěma tlačítky a svítícím rolovacím kolečkem. Optická myš k PC v nevšedním designu se stane ozdobou každého pracovního stolu.

Zlatá cihlaNetradiční těžítko pro šéfa nebo kolegu

Dáváte rádi prakticky zaměřené dárky, které zajímavě vypadají? Správnou volbou je těžítko – zlatá cihla. Jedná se o užitečný předmět, který se perfektně uplatní v kanceláři nebo domácí pracovně. Průvan při větrání ani klimatizace už nikdy nezpůsobí, že by obdarovaný musel dávat dohromady po místnosti rozházené listiny. Krásné dekorační těžítko ve tvaru zlaté cihly je k nerozeznání od originálu a může posloužit i jako zarážka na dveře. Darovat zlatou cihličku v černé dárkové krabičce můžete při jakékoliv příležitosti.

Multifunkční propiska pro muže i ženy

Propiska 5v1Sháníte-li laserové ukazovátko, můžete jej v naší prodejně pořídit samostatně nebo jako součást multifunkční psací potřeby. Všechny milovníky technických vychytávek kovová propiska 5v1 určitě zaujme. Můžete s ní psát a také používat lampičku s LED osvětlením, UV světlo, stylus a laser. Tato velice užitečná kovová propiska má černou náplň a je napájena třemi knoflíkovými bateriemi AG3, které je možné snadno vyměnit.

Pro chvíle odpočinku…

MinibubnyBěhem práce je nutné občas vysadit, a tak jsou bezvadným dárkem do kanceláře či domácí pracovny různé relaxační pomůcky. Skvěle hodit se bude třeba souprava prstových mini bubnů, na které lze hrát sólo, nebo se může zapojit více lidí najednou. Miniaturní sada bicích je hitem mezi originálními dárky do kanceláře a potěší nejen všechny příznivce rockové muziky. Neotřelou dekorací a úžasnou relaxační pomůckou je malá plazma koule s fascinujícími, avšak bezpečnými elektrickými výboji. Překvapí svým vzhledem a také melodií, která se mění při každém přiblížení vaší ruky (hudbu lze vypnout). Magická koule se světelnými efekty může v interiéru kanceláře zkrášlit váš pracovní stůl nebo třeba poličku.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky