Nápady na dárky pro milovníky kuriozit

4. 10. 2014

Jak si doma zařídit netradiční komunikaci

EchobotHledáte zábavný a neobvyklý dárek pro všechny vtipálky? Hodit se vám bude unikátní domácí hlídač – Echobot, který vypadá jako návštěvník z cizí planety. Malý trojnohý robot umožňuje nahrávat krátké zprávy třeba pro členy rodiny. Nahraný vzkaz se aktivuje, jakmile někdo kolem malého oranžového robota projde, a díky pohybovému čidlu v obrovském oku tomuto šikovnému domácímu hlídači nic neunikne. Echobot se může „zabydlet“ kdekoliv, například v předsíni, obývacím pokoji nebo na vnitřním okenním parapetu. Skvěle drží pomocí přísavek na nožičkách a jeho pohybový senzor funguje i v noci.

Maska, která vzbudí pozornost na každé párty

Gangnam styleRádi překvapujete své okolí svéráznými nápady? Pořiďte si u nás věrohodnou masku Gangnam Style. Na párty nebo diskotéce pak můžete přátelům předvést vlastní podání úspěšného megahitu známého korejského interpreta PSY. Maska Gangnam Style má univerzální velikost a je určena pro dospělé. Na zadní straně masky z odolného plastu jsou gumičky pro jednoduché uchycení a nechybí ani černý gumový pásek přes hlavu, který znázorňuje vlasy. Stačí ještě nasadit černé brýle a převlek v šoumena je dokonalý.

Kuriózní dárek jako překvapení pro novomanžele

Labyrint na penízeSháníte nápaditě pojatý svatební dar? Věnujte novomanželům důvtipný hlavolam, který slouží k tomu, aby se penízky z rodinného rozpočtu ihned nerozkutálely. Labyrint na peníze je netypická pokladnička, do níž můžete ukrýt bankovky, klíče od nového auta či letenky na dovolenou. Budou bezpečně uzavřeny ve středu bludiště, a jak se k nim dostat? Obdarovaný bude muset za pomoci ocelové kuličky projít celým labyrintem, a teprve až se mu podaří kuličku vložit na správné místo, zábavná kasička se otevře a své tajemství vydá.

Užitečný dárek pro sběratele kuriozit

Sítko na čaj - robotV každé domácnosti najde využití praktické sítko na čaj, které navíc senzačně vypadá. Čajové sítko v podobě robota se bude velmi líbit všem obdivovatelům užitečných pomůcek s neotřelým designem. Manipulace s malým nerezovým robotem je jednoduchá. Sítko snadno otevřete, naplníte oblíbeným sypaným čajem a ponoříte do horké vody. Po vylouhování nápoje robota odložíte na tácek nebo talířek a můžete si vychutnat výtečný čaj. Geniální pomocník na sypané čaje má dvě ručky – praktické úchytky na přichycení k hornímu okraji sklenice. Vyroben je z kvalitního nerezu a bez obav lze mýt v myčce.

Koupelnový závěs pro milovníky bláznivých dárků

Krvavý závěsDáváte si s kamarády originální až šokující dárky? Pak neváhejte zvolit hororový koupelnový závěs s imitací krvavých stop, který je opravdu ojedinělým závěsem určeným do sprchy nebo na vanu. Buďte si jistí, že při vstupu do koupelny se každá návštěva pěkně lekne! Krvavá koupel je závěs bílé barvy s červeným potiskem a rozměry 180 x 180 cm, jako materiál byl použit 100% polyester. Součástí balení je také 12 kroužků na zavěšení tohoto velmi originálního závěsu.

Úžasná vychytávka – barevné rybičky na skleničku

Veselé pomůcky s neobvyklým dekorem v domácnosti ocení nejen dospělí, mají je v oblibě i děti. Zaujmout všechny stolovníky bez rozdílu věku dokáží senzační rybičky na skleničku. Jde o šikovnou pomůcku, která snadno označí jednotlivé sklenky pro hosty a nikdo si už svůj nápoj nesplete. Stačí jen jediné, pamatovat si barvu své rybky. Stylové rybičky jsou vyrobeny z odolného silikonu a jedno balení obsahuje 6 kusů. Na sklo se snadno přichytí a výborně drží. Servírování nápojů díky barevným rybkám už nebude nuda!


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky