Nejlepší dárek k 50. narozeninám

4. 8. 2014

Jak vybrat dárek k padesátinám, když je slaví muž

Pánové nemají ve zvyku svůj věk tajit, ať je číslice jakkoliv vysoká. To je velká výhoda, když chcete muži k padesátinám věnovat dárek s legračním námětem. S motivem, který si v dobrém slova smyslu z věku jubilanta tak trochu utahuje. Dárek k 50. narozeninám, který potěší všechny muže se smyslem pro humor a nadsázku, může mít podobu slušivého trička nebo nočního úboru. Nejde o klasické kousky oblečení, ba naopak! Jak tričko, tak noční košile na první pohled zaujmou žertovným potiskem a výraznou číslicí 50.

Dopřejte čerstvému padesátníkovi příjemný spánek

Od padesáti let nahoru není žádnou ostudou, když si pánové budou chtít po nedělním obědě pěkně zdřímnout. Pro relaxaci a zdravý spánek vyberte oslavenci senzační dárek, kterým je Noční košile – Padesátka není věk. Parádní pánský úbor na dobrou noc, k němuž patří ještě dokonalý bílý čepeček, padne štíhlým mužům i pánům při těle (volit můžete velikost L, XL nebo XXL). Předností velice pohodlné noční košile je nejen pozitivně laděný potisk, ale i kvalitní materiál. Vyrobena je ze 100% bavlny, která je prodyšná a jemná na dotek. Na rozdíl od běžného pyžama nebude oslavence v pase škrtit guma, a protože je noční košile dostatečně dlouhá, při jejím vyhrnutí si nikdo nenachladí ledviny. Tímto úžasným dárkem můžete k padesátinám obdarovat partnera, kamaráda i příbuzného.

Super tričko přesně stvořené k 50. narozeninám

Tričko - Forever young 50 Pokud se muž klasického pyžama nevzdá, darujte mu k jubileu vtipné černé Tričko – Forever young 50. Ležérní trička ze 100% bavlny patří k nejoblíbenějším kouskům oblečení a muži se v nich cítí dobře. Pokud má ještě zábavný potisk, nemělo by takové triko v pánském šatníku chybět. Nápadité tričko, které má volný střih, krátký rukáv a univerzální velikost (L, XL, XXL), se hodí na běžné nošení, procházky s pejskem nebo na párty s přáteli.

Jak originálně darovat alkohol…

Pořádnou oslavu 50. narozenin si bez lahve alkoholu pro jubilanta nedovedete představit? Pak se námi nechte inspirovat a tekutý dárek věnujte v netradičním balení. Tričko na lahev – 50 obsahuje kromě číslice označující věk i vtipný text: „Vytáhni si korek a dej si vzorek. Proč si tuhle láhev dát, vždyť máš teprv padesát“. Mini tričko je určeno na lahve různých tvarů s objemem do 1 litru. Do dárkového trička je možné navléct láhev kulatou, hranatou i oválnou. Může v ní být lihovina, víno nebo třeba pivo. Unikátní tričko má bílou barvu a barevný potisk, snadno se na láhev navléká a lze vyprat i vyžehlit (z rubu).

Jakým dárkem k 50. narozeninám překvapit pivaře?

Prsatý půllitrPokud je oslavenec milovníkem chmelového nápoje, vybírejte nejlepší narozeninový dárek mezi produkty s pivním motivem. Šťastnou volbou je originální Prsatý půllitr ve tvaru sexy ženského těla. Z ručně malované sklenice, vysoké 26 cm, se pivo báječně pije a navíc se jedná o skvělou dekoraci. Chytrá partnerka lehce eroticky pojatý půllitr ochotně daruje k 50. narozeninám svému příteli nebo manželovi, protože skleněná kráska je jako sokyně neškodná!

Dárek k padesátinám pro ženu se smyslem pro humor

Pohodlné košile na dobrou noc, které patří mezi dárky k 50. narozeninám k těm nejvyhledávanějším, jsou k dostání v pánské i dámské verzi. Je-li oslavencem muž, je vám v našem e-shopu k dispozici Pánská noční košile s veselým obrázkem a životním moudrem k výročí. Pokud slaví padesátku vaše maminka, teta nebo dobrá známá, hodit se bude Dámská noční košile, jejíž součástí je rovněž apartní čepička. Bavlněná košile s potiskem má univerzální velikost a je vhodná pro klidný spánek nebo pro odpočinek u oblíbeného televizního seriálu. Obdarovaná brzy zjistí, že spíš než v saténu či krajkách se pořádně vyspí ve volném a prodyšném nočním úboru.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky