Neváhejte darovat originální budík

22. 9. 2014

Zábavný budík pro děti i dospělé

Budík měnící barvyMarně přemýšlíte nad neotřelým dárkem pro svého potomka nebo jiného člena rodiny? K Vánocům, narozeninám či jiné příležitosti se hodí darovat neobyčejný budík měnící barvy. Jeho příjemné barevné tóny, které hodinu co hodinu střídá, projasní každé pošmourné podzimní nebo zimní ráno. S digitálním budíkem, který připomíná chameleóna, se bude dobře vstávat dětem i dospělým. Jedná se o multifunkční budík – ukazuje čas, datum i den v týdnu a také plní funkci teploměru a stopek. Spáče umí probudit jemným zvukem a ocenění si zaslouží i přehledně podsvícený displej a spolehlivý kryt z průsvitného plastu. Program budíku – chameleóna je nastaven na střídání až 12 barevných odstínů, a přestože hraje všemi barvami, nebude vás oslňovat ani při odpočinku, ani při usínání.

Dokonalý společník pro ranní vstávání

Budík s projektoremHledáte důvtipný dárek, který bude obdarovanému k užitku? Doporučit vám můžeme šikovný budík s projektorem promítajícím na strop místnosti aktuální čas. V průběhu noci nebo potemnělého rána pouhým stisknutím budíku snadno zjistíte, kolik je právě hodin. Úžasný budík také průběžně střídá barvy a stěny pokoje promění v kouzelnou oblohu s hvězdičkami. S budíkem, který je vybaven digitálními hodinami a svítí po celém povrchu, budou spokojení i velcí spáči. Rozhodně se mohou spolehnout na to, že díky svítícímu budíku s promítačkou, která na stropě zobrazí přesný čas ve výrazné červené barvě, vždycky vstanou včas!

Super dárek pro milovníky kuriozit

Hodiny pro opozdilceBuďte originální a překvapte kamaráda nebo kolegu netradičním dárkem, jakým jsou vtipné hodiny pro opozdilce. Jsou báječnou dekorací do bytu a třeba budou umět napravit každého, kdo si s dochvilností neláme hlavu a všude chodí pozdě. Na těchto nástěnných hodinách byste klasický ciferník hledali marně. Místo něj jsou výjimečné hodiny vybaveny legrační hláškou „Je to jedno, i tak přijdu pozdě“. Na bizarním číselníku najdete i několik chaoticky rozmístěných čísel, od jedničky do dvanáctky, a fungující hodinové ručičky, které se ale pohybují v protisměru. Kuriózní hodiny vám budou po objednání dodány v pěkné papírové krabičce s potiskem.

Obrácené hodiny – bezvadná pomůcka do domácnosti

Hodiny jdoucí pozpátkuNevíte, jak se elegantně a zcela nenápadně zbavit nepříjemné návštěvy? Skvělou službu vám prokáží hodiny jdoucí pozpátku. Mají ciferník obráceně, na což si lehce zvyknete. Vaši hosté princip neobvyklých hodin asi hned neprohlédnou a budou překvapeni, že už je tolik hodin. Obrácené hodiny v černém orámování vypadají na první pohled naprosto běžně. Velká i malá ručička jsou na svém místě a také číslice dvanáct je tam, kde má být. Až při bližším prozkoumání zjistíte, že arabské číslice na ciferníku nejsou od 1 do 12, ale začínají nezvykle, jedenáctkou. A stále ukazují správný čas! Jde pouze o to, zvyknout si na jejich zvláštní systém.

I malé hodinky mohou být nápadité

Silikonové hodinkyPokud už jste zajímavé nástěnné hodiny či moderní budík svým blízkým darovali, sáhněte po velkém hitu mezi náramkovými hodinkami. Analogové silikonové hodinky se perfektně hodí pro sport a volný čas. Lehkými hodinkami z nedráždivého materiálu můžete obdarovat ženy i muže všech věkových kategorií. Vybírat je možné z bohaté palety sympatických barev, od klasické černé, přes odvážnou fialovou až po optimistickou žlutou. S módními silikonovými hodinkami se bez obav můžete věnovat různým sportům, včetně tenisu, golfu nebo cyklistiky.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky