Oblíbené dárky, které znáte z televize

1. 9. 2014

Překvapte děti plyšovou hračkou z populárního večerníčku

Včelí medvídci - BrumdaStálicí mezi dětskými hračkami jsou plyšáci, kteří jako narozeninový či vánoční dárek nikdy nezklamou. Největší oblibě se těší plyšové figurky známé z televizních pohádek na dobrou noc. Pokud vaše malé děti nebo vnuci sledují večerníčka, jistě jim neunikly Příběhy včelích medvídků. Jedním z hrdinů krásného loutkového seriálu je plyšový čmelák Brumda, kterého můžete dětem objednat v našem dárkovém e-shopu. Včelí medvídek je roztomilá interaktivní hračka – stačí jemně stisknout ručičku figurky a uslyšíte tři hezké písničky, třeba tu s názvem „Tam, kde v noci jasně svítí světlušky“. Hrající včelí méďa (vysoký 29 cm) má v sobě ukrytý elektronický strojek na baterii AG13 a funguje bezproblémově. Také údržba hračky z jemného plyše je snadná. Případné nečistoty lehce odstraníte vlhkým hadříkem.

Modely autíček pro fanoušky filmové série Cars

Blesk McQueenBezva dárkem pro pány kluky jsou RC modely aut, a některé z nich dobře znáte z TV. Pokud hledáte báječný dárek za vysvědčení, darujte školákovi perfektní závodní auto Blesk McQueen. Promyšlený RC model řízený na dálku jezdí velmi svižně, do všech směrů a je k nerozeznání od hlavního hrdiny rodinného filmu Cars/Auta. Dálkové ovládání připomíná volant závodní formule a rádi si s ním pohrají nejen kluci, ale i jejich tátové. Červená závodnička Blesk je vybavena osvětlením i zvukovými efekty a podle směru zatáčení mění směr očí. Doporučit vám můžeme i RC model autíčka Burák, které děti rovněž znají z filmu Cars. Servisní vůz se vyznačuje hbitou jízdou, během níž se naklání ze strany na stranu. Pohybovat umí nejen tažným zařízením, ale i očima. Dalším filmovým hrdinou, kterého u nás můžete pořídit, je mini kamion Mack. RC model na vysílačku má k dispozici návěs s otevíracími dveřmi, a ty je možné mechanicky otevřít. Malí motoristé mohou na kamion naložit hned několik autíček a vyrazit na cestu.

Populární medvídek Mr. Beana – dárek pro kamarádku

Teddy medvídek Mr.BeanaChcete věnovat kamarádce talisman pro štěstí? Líbit se jí bude stylový plyšový medvídek Teddy, kterého jistě zná z televizních pořadů Mr. Beana. Světoznámý méďa si s komikem užil zajímavé chvíle, byl i štětcem na malování, ale přesto má Mr. Bean svého hnědého plyšáka moc rád a všude ho nosí s sebou. Medvídek Teddy je vyrobený z pletené tkaniny a uvnitř hračky je bavlněná výplň. Oči originálního plyšáka jsou vyšité černou bavlnkou, podobně jako ústa a nos. Méďa je k dostání ve dvou velikostech (menší má výšku 24 cm, větší 35 cm) a je vhodným dárkem pro děti i dospělé.

Užitečné dárky z kategorie TV produktů

Magické natáčkyNa televizní obrazovce je přesně vidět, jak která vychytávka funguje, a tak patří tv products k vyhledávaným dárkům. Dát svým blízkým můžete třeba praktické pomůcky, jako je mobilní ruční madlo. Vyrobeno je z kvalitního plastu a disponuje pryžovými přísavkami i uvolňovací páčkou. Navíc je extra silné, s maximálním zatížením až 90 kg. Úchyt madla je podtlakový a jednoduše lze přichytit na hladký a neporézní povrch. Určitě zaujme seniory, využívat mobilní madlo však může každý z vás. Třeba při stěhování bytových doplňků, jako jsou zrcadla, skleněné plochy nebo kovové desky. Věřte, že přísavkové madlo vám ušetří spoustu námahy! Mezi oblíbené TV produkty patří i pomůcky, které jsou ideálním dárkem pro krásu. Každou ženu nadchnou magické natáčky, díky nimž z vlasů rovných jako hřebíky lze vykouzlit nádherně kudrnatou hřívu. I bez pomoci kadeřníka si může moderní žena spirálovými natáčkami upravovat vlasy ke slavnostním příležitostem. Při výběru dárků pro ženy, muže i děti se neváhejte inspirovat televizní obrazovkou a naší bohatou nabídkou, v níž najdete TV produkty, které jsou osvědčené a spolehlivé.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky