Originální dárky pro knihomoly

13. 10. 2014

Neocenitelná pomůcka pro všechny čtenáře

Záložka s lapmpičkouMáte mezi členy rodiny někoho, kdo nejraději čte po večerech v posteli? Pak se mu bude zaručeně líbit skvělá záložka do knížky s lampičkou. Není divu, vždyť bez praktické záložky se neobejde žádný ze čtenářů. Neobyčejná, perfektně tvarovatelná záložka do knih nebo školních učebnic, kterou vám v e-shopu nabízíme, je vybavena elegantní lampičkou se svítivou LED diodou. Manipulaci s ní zvládne i ten nejmenší čtenář. Knižní záložku stačí jednoduše nasadit na hranu knížky jako klips a LED diodu sklopit nad stránky, kde budete zrovna potřebovat. Neobvyklou záložku pro malé i velké čtenáře u nás pořídíte v sympaticky jasných barvách, jako jsou barvy červená, zelená nebo modrá.

Hit mezi knižními záložkami

Záložka do knížky s ručičkouPro všechny knihomoly máme ještě jeden tip, jak si mohou šikovně označit stránky v rozečtěné knížce. Už jste slyšeli o úžasné vychytávce, jakou je záložka do knížky s ručičkou? Pokud sháníte milý dárek pro dětské, ale i dospělé čtenáře, sadu čtyř plastových záložek ve tvaru drobné lidské ruky vám můžeme vřele doporučit. Neokoukané knižní záložky jsou dodávány v dárkové krabičce s grafickým potiskem. Věřte, že barevná záložka s ukazatelem v podobě malé ruky bude v každé knize dobře vidět. Vášnivé čtenáře můžete sadou netradičních plastových záložek obdarovat k jakékoliv příležitosti.

Lupa s osvětlením – výborný pomocník při čtení

Lupa s osvětlenímHledáte vhodný dárek pro dědu nebo babičku, kteří rádi čtou a luští křížovky? Hodit se jim bude užitečná lupa s LED světlem. Jedná se o speciální lupu, která nejenže zvětšuje, ale zároveň poslouží kvalitním osvětlením. Darovat tuto skvělou pomůcku můžete seniorům i svým potomkům, kterým se bude hodit při studiu. Za pomoci lupy s osvětlením si pohodlně přečtou malé písmo i zcela potmě. Univerzální lupa, která zvětšuje až 4x a disponuje třemi polohami přepínače osvětlení, je vybavená šesti diodami a skleněnou čočkou o průměru 65 mm. Jakmile se do místnosti začne vkrádat tma, ale ještě není potřeba rozsvítit, lupu s přisvícením rozhodně využije každý čtenář, filatelista, křížovkář nebo numismatik.

Překvapení v podobě propisky s tvarovatelnou lampičkou

Kovová propiska s laserem a světlemChcete věnovat milovníkovi knížek báječný dárek, který mu přijde vhod nejen při čtení? Sáhněte v našem e-shopu po multifunkční psací potřebě. Perfektní kovová propiska 5v1 je nepostradatelným pomocníkem v kanceláři, doma i na cestách. Co všechno umí? Můžete s ní samozřejmě psát a navíc vám díky tvarovatelné lampičce s LED světlem náramně poslouží, když si budete krátit čas před spaním četbou zajímavé knížky. Ostatní spolunocležníky nebudete vůbec rušit. Stačí lampičku vytvarovat tak, aby svítila přesně na stránku, kterou chcete číst. Další ze super funkcí této unikátní propisky je UV světlo, díky němuž je možné kontrolovat pravost bankovek, a použít ji můžete i jako stylus na dotykové obrazovky. Spolehlivé LED osvětlení má také moderní propiska 3v1, kterou lze k Vánocům nebo narozeninám věnovat vášnivým čtenářům i pečlivým studentům. Efektní LED dioda se dá dokonale využít pro práci i zábavu, včetně čtení knížek, jakmile se setmí. Také tato kovová propiska je uložena v pěkné dřevěné krabičce, abyste si s balením dárku nemuseli dělat starosti.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky