Originální pěstitelské dárky

27. 10. 2014

Jak si doma vypěstovat peníze

Grow meChcete tip na úžasný dárek pro vášnivé zahradníky a zahradnice? Neváhejte darovat pěstitelský balíček se zábavným motivem, jako je například skvělá sada Grow me – Vypěstuj peníze. V balení najdete vše potřebné, včetně podrobného návodu jak postupovat. Nabízíme vám i jiné pěstitelské sady, které můžete spravedlivě rozdělit mezi členy vaší rodiny. Tak třeba dárková sada – Miluji tě je ideálním dárkem pro partnerku k Valentýnu nebo výročí seznámení – a věřte, že jde o trvanlivější dárek, než jsou klasické řezané květiny. Mamince nebo babičce můžete nadělit pěstitelskou sadu s voňavou levandulí, kaktusy či lučním kvítím. Pro tatínky a dědečky doporučujeme pěstitelský balíček, z něhož vyroste chmel nebo olivy.

Nechte rozkvést ručně vázané čajové lístky

Kvetoucí čajPokud patříte k pěstitelům, kteří se odvážně pouštějí do různých experimentů, zkuste si před vlastníma očima nechat vykvést lahodný čaj. Co je k tomu potřeba? Nejprve si pořídíte v našem e-shopu některý z pravých kvetoucích čajů. Výborně chutná například kvetoucí čaj – Dotek slunce. Navodí u vás doma příjemnou atmosféru, kterou se vyznačují teplé letní dny. Příprava kvetoucího čaje je snadná, stačí úhlednou kuličku z usušených čajových lístků a květů vložit do průsvitné nádoby s horkou vodou. Ta způsobí, že se čajové lístky začnou pomalu rozevírat a uvolní se nádherné květy ukryté uvnitř. Z jednoho rozkvetlého čaje můžete připravit až tři nálevy. Milým dárkem je luxusní kazeta kvetoucích čajů z řady TAO CURA, jejíž součástí je elegantní skleněná konvička. Dárková sada pro ženy i muže zahrnuje 10 kvetoucích čajů (pět druhů po dvou kusech).

Praktický dárek pro pěstitele

Nůžky na bylinkyS příměsí bylinek chutnají všechny pokrmy mnohem lépe, a tak se vyplatí pěstovat je doma v květináčích, v truhlících na balkoně nebo rovnou na zahradě. Sklízet čerstvé výhonky je pro každého pěstitele radost, zvláště když má k dispozici spolehlivé nůžky na bylinky. Díky speciálním nůžkám vybaveným pěti břity, ergonomicky tvarovanou rukojetí a plastovou krytkou v barvě tyrkysu je stříhání rostlinek jednoduché a rychlé. Překvapte perfektními nůžkami s pětiřadou čepelí hospodyňku, která dosud ke stříhání či řezání bylinek používala obyčejné nůžky nebo kuchyňský nůž. Uvidíte, že váš nápad ocení, protože rozdíl pozná velice brzy.

Vychytávka pro milovníky pokojových květin

Zavlažování květinPěstitelům pokojových rostlin neváhejte věnovat dokonalou pomůcku na jejich zavlažování. Jedná se o praktický trychtýřek, který se bezproblémově postará o optimální zavlažování květin. Důmyslná pomůcka zbaví každého pěstitele starostí o vláhu, kterou rostliny nezbytně ke svému životu a správnému růstu potřebují. Šikovný trychtýřek na zavlažování květin je vyroben z odolného plastu a má zelenou barvu. Funguje opravdu jednoduše. Stačí do zavlažovacího trychtýřku připevnit PET láhev s vodou (bez uzávěru), pořádně zašroubovat a do květináče bude postupně odkapávat přiměřený objem vody. Květiny budou mít po dobu vaší nepřítomnosti dostatek vláhy a vydrží pěkné a zdravé. Už se o ně nebudete muset bát, jakmile odjedete na delší dobu z vašeho domova.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky