Polštáře a polštářky s nejrůznějšími motivy

25. 1. 2017

Polštář jako vzpomínka na noci pod širákem

Pokud právě vybíráte překvapení k svátku nebo narozeninám pro turisty, trampy či milovníky přírody, vsaďte na senzační polštář dřevěné poleno. Když nocování venku počasí nepřeje, obdarovaný si může ustlat jako v lese, i když nevytáhne paty z domu. Stačí si dát pod hlavu náš polštář, který je od pravého dřevěného polena k nerozeznání. Zvláště pánové, kteří ve spánku „zařezávají“ jako dřevorubci, získají v oválném polštáři báječného společníka na dobrou noc. Tak hezké sny!             

polštář dřevěné poleno

Polštáře coby lék na samotu

Nevíte, čím potěšit kamarádku, která je momentálně single? Překvapte ji ojedinělým polštářem, který ideálně nahradí mužské objetí. Polštář – náhradní muž vaši kamarádku nikdy nezklame ani neopustí a po ruce jí bude kdykoliv! Moderní polštář s motivem ruky a části těla má snímatelný a pratelný potah, je lehký a jemný na dotek. Žádné ženě s ním nebude smutno na duši! Rozveselit jiným netradičním polštářem můžete i vašeho single kamaráda. Líbit se mu jistě bude stylový polštářek Sexy tělo oděný do svůdného dámského korzetu. Kdo bude chtít, může červenou podprsenku shrnout a poodhalit co skrývá.

Pohodlíčko pro pivaře

Hledáte vtipný dárek pro milovníka pěnivého moku? Nápaditý design má například polštář v podobě pivního soudku, což je pro všechny pivaře určitě ten nejlepší tvar na světě. Po návratu z oblíbené hospůdky se na tomto pohodlném polštáři bude vašemu partnerovi nebo tatínkovi bezvadně odpočívat. Perfektním dárkem pro ctitele chmelového nápoje bude také úžasný polštářek Pivo, který znázorňuje plný pivní půllitr. Výhodou je, že tímto originálním polštářkem můžete obdarovat i naprostého abstinenta. Každý, kdo má rád neokoukané bytové dekorace, bude z „pivního“ polštářku nadšený.    

polštářek pivo

Velká polštářová bitva

Máte doma potomky, kteří si účty mezi sebou vyřizují polštářovými bitkami, až vše okolo lítá? Pořiďte jim polštáře se zajímavým designem a uvidíte, že si je budou opatrovat jako oko v hlavě! Například pro příznivce moderních technologií je ideálním dárkem polštář iPhone 4, který zaručuje pohodlný odpočinek po zkoušce ve škole i bujarém večírku. Dekorativním polštářem ve tvaru mobilu můžete odměnit třeba studenta za dobré známky. Mladá generace ocení i nevšední hudební polštář, který odnáší spáče do říše snů s plným komfortem. Stačí polštářek zapojit do přehrávače a můžete se oddat sladkému usínání za zvuků oblíbené hudby. Rušit nikoho nebudete, protože přehrávaný zvuk slyší pouze ten, kdo má na polštáři hlavu.

 polstář Iphone

Autor: Obchod s dárky