Pozvěte přátele na báječnou párty

10. 11. 2014

Chystáte večírek a chcete, aby byl opravdu výjimečný? V naší nabídce je vám k dispozici vše potřebné k tomu, aby vaše párty byla vskutku originální. Hostům můžete naservírovat nápoje ve sklenicích s neokoukaným designem a drink osvěžit kostkami ledu třeba ve tvaru lebky nebo potopeného Titaniku. Váznoucí zábavu pak zaručeně rozptýlí stolní hry s alkoholovým či jemně erotickým motivem. Neváhejte se inspirovat!

Stylové servírování oblíbených nápojů

Panáky ve tvaru lebkyPřipravujete pro své bezvadné kamarády zahradní párty? Překvapte hosty originálně servírovaným pohoštěním. Na první pohled zaujme sada sklenic na panáky ve tvaru lebky, která ozdobí každou párty a nadchne zejména milovníky dobrodružných filmů o loupeživých pirátech. Jakmile do designových skleniček nalijete drink (nejlépe barevný), tvar pirátské lebky zřetelně vynikne. Sklenky jsou vyrobeny z borosilikátového skla a mají objem 0,04 l. Na ryze pánskou jízdu nebo rozlučku se svobodou se hodí pořídit sada tří panáků – Do každé nohy. Žertovné pohárky na alkohol s lechtivým potiskem jsou inspirovány známou lidovou průpovídkou o „třetí“ noze a obrázky na skleničkách výborně ilustrují, jak ta první, druhá i třetí noha vypadá. Zábavné štamprle patří mezi nejlepší dárky pro všechny muže se smyslem pro humor.

Neobyčejné formy na led

Forma na led - Gin & TitonicZvláště na letní párty se neobejdete bez kostek ledu, které servírovaný nápoj skvěle ochladí. Šťastnou volbou jsou ledové kostky s nápaditým tvarem, proto si v našem e-shopu můžete vybrat nejrůznější formy na led, jako třeba Gin&Titonic. V balení najdete 4 zaoceánské parníky a 4 ledové kry, které lze použít k vytvarování ledu na párty pro dospělé a vhodné jsou i do nealko nápojů na oslavě narozenin vašich dětí. Praktická tvořítka na led jsou vyrobena z kvalitní silikonové gumy, určené pro styk s potravinami. Ze stejného materiálu je zhotovena i legrační forma ve tvaru zubní protézy. Pokud naservírujete přátelům oblíbený nápoj s kostkou zmrzlého umělého chrupu, budou asi nejprve lehce šokováni, ale pak váš vtipný nápad určitě ocení. Další možností, jak osvěžit drink, je přidat do něj ledovou kostku, která je věrnou kopií pirátské lebky či zkřížených hnátů. Moderní forma na led – Lebka je ideální pomůckou na tematickou párty. Plovoucí lebky nebo kosti potěší každého příznivce napínavých příběhů o odvážných korzárech.

Stolní hry pro veselou společnost

Člověče napij sePřekvapte hosty na vaší párty některou ze zábavných her, kterou si můžete online objednat v našem e-shopu. K nejoblíbenějším deskovým hrám pro dospělé hráče patří alkoholové Člověče, napij se! Osazenstvo večírku bude nadšené jak tématem hry, tak svéráznými pravidly i výtvarným pojetím. Jak hrát? Stačí si vzpomenout na známou dětskou hru Člověče, nezlob se! Také u alkoholické verze této stolní hry se posouváte směrem k cíli po jednom políčku za druhým. Pohybujete barevnými dřevěnými figurkami a rozhodující je hod kostkou. Současně plníte zadání úkolů na kartičkách a přitom popíjíte alkohol podle herních pravidel – dostat se tak do cíle není vůbec jednoduché! Vaše hosty na párty jistě pobaví i populární Sexy hrátky po česku, lechtivě laděná hra pro 2 až 6 hráčů. Vybrat si lze ze dvou variant, buď jemnou erotiku, nebo je možné otočit herní pole a vydat se vstříc odvážným úkolům.

Létající přání na novoroční párty

Lampiony štěstíPerfektní zábavu vám na narozeninové oslavě nebo při vítání nového roku zajistí romantická létající přání. Pokud mají vaši hosté tajné sny, mohou je na lampiónku vyslat do nebe a přát si jejich splnění. Stačí napsat krátký text na papírový létající lampión, poté zapálit hořák a až se lampiónek naplní horkým vzduchem, můžete ho pustit vzhůru k nebesům. Tato úžasná tradice se do Evropy dostala z Dálného východu, kde tamní obyvatelé viděli v létajících lampióncích dokonalý prostředek ke komunikaci s jinak nedosažitelnými bohy. Zkuste si s přáteli poslat k nebesům barevné lampiónky a vyčkat, až se přání vyplní. Štěstí přeje připraveným!

Autor: Obchod s dárky