Pravidla šťastného manželství – s trochou nadsázky

6. 2. 2015

ManželstvíPojmy jako láska, souznění a náklonnost se kolem svátku sv. Valentýna skloňují snad ve všech pádech. Čerstvě zamilovaní si romantický svátek patřičně užijí, ale co když se svým vyvoleným či svou vyvolenou žijete už nějaký ten pátek ve společné domácnosti? V manželství nejde rozdávat červené karty nebo pískat faul jako ve fotbale. Přesto je k mání hned několik pravidel, která mají zaručit spokojený život ve dvou.    

Jak v manželství správně komunikovat

V jedné zajímavé knížce se píše, že nejlepší manželský svazek je mezi hluchým mužem a slepou ženou. Je to možná netaktní vtip, ale zní logicky. Proud důležitých informací, které manželky na své protějšky často vychrlí závratnou rychlostí, pánové zpravidla nestíhají vnímat, natož si pamatovat. A to s hluchotou nemusí mít žádný problém. Ženy musí naopak zavírat oči nad manželovým pivním břichem nebo velmi ležérním stylem oblékání a uklízení. Možná, že ideální řešení přinášejí technické novinky a vychytávky. Pořiďte si domů perfektní mluvící ovladač a vzájemná komunikace bude rychlá, jasná, výstižná…

Řekne to za vás

Mluvící ovladač na ženuZatímco ženy si potřebují povídat a vše dopodrobna rozebrat, pánové dávají přednost stručným větám. Jejich neocenitelným pomocníkem je proto dálkový mluvící ovladač na ženu, který na pohled připomíná běžné ovladače na přepínání televizních kanálů. Stisknutím správného tlačítka se aktivuje stručný povel, jako třeba „dones pivo“ nebo „běž k mamince“. K dispozici je až třicet krátkých povelů nahraných sugestivním hlasem lektora. Důležité ovšem je, zda partnerka na tuto jednoduchou „komunikaci“ přistoupí, anebo důmyslnou hračku někam schová. Existuje ale ještě jedna možnost. Manželka si totiž může pořídit mluvící ovladač na muže – a role se obrátí!

Umět si od sebe odpočinout

Mnozí ženatí muži vyznávají zajímavou teorii, a sice, že manželce nelze doma překážet. Aby si od nich partnerka odpočinula, vyrážejí na pivo do oblíbené hospůdky, na fotbalový zápas nebo na ryby. Tuto bohulibou snahu, aby měla manželka klid, ovšem při dlouhodobé manželově absenci ne každá žena ocení. Nebo chytře využije po svém. Mít dostatek času na kamarádky nebo návštěvu kosmetického salonu, také není k zahození.

Jak na manželský stereotyp

Stolní zvonek na sexPokud je potřeba v partnerském vztahu zpestřit milostný život, hodit se může třeba stolní zvonek na sex. Funguje snadno a má variabilní využití. Především se hodí pro upozornění, že jeden z partnerů má chuť na sexuální hrátky, ale veškeré možnosti uplatnění záleží na vaší fantazii. Dalším řešením pro oživení manželského stereotypu je uplatit manželku šikovným dárkem. Když se jí bude líbit, jistě noci plné vášně neodolá. Zkuste, pánové, věnovat třeba originální kalhotky v růži nebo svůdnou noční košilku. A nemusí to být jen na Valentýna.

Autor: Obchod s dárky