Připravte si krásné Vánoce

24. 11. 2014

Jednou do roka se jakoby zastaví čas. Přijdou vánoční svátky, na které se těší děti i dospělí. Zbavte se zbytečného předvánočního shonu a připravte se na Vánoce včas. V bohaté nabídce našeho e-shopu najdete nejen originální vánoční dárky, ale i dekoraci a osvětlení. Také pro vás máme připraveny šikovné kuchyňské pomůcky, díky nimž bude příprava štědrovečerního menu příjemnou zábavou.

Panenka miminkoDárky pro celou rodinu na jednom místě

Nebaví vás už od podzimu chodit po obchodech a hledat dárky pod stromeček pro své nejbližší? Nemusíte běhat po nákupních centrech, sedněte si v klidu domova k počítači a vybírejte v naší online dárkové prodejně. Náš pestrý sortiment zahrnuje vánoční dárky pro všechny generace. Nejvíc se ježíška nemohou dočkat ti nejmenší, a tak nejdřív omrkněte nápadité hry a hračky. Pro holčičky je ideálním dárkem panenka miminko. Hrát si na maminku je senzační zábava, zvláště když panenka vypadá velmi reálně. Na výběr máte baby ve variantě chlapeček nebo děvčátko, s typickým barevným odlišením na modrou a růžovou. Pány kluky zajisté potěšíte RC modelem auta či motorky na dálkové ovládání. Skvělým tipem je neobvyklé antigravitační auto na vysílačku, které jezdí nejen po zemi, ale i po stropě nebo stěnách místnosti. Obdarovat senzačním autíčkem popírajícím zemskou přitažlivost klidně můžete i dospělého muže, který sbírá RC modely na čtyřech kolech.

Moderní vánoční osvětlení pro váš domov

Vánoční řetězPřejete si, aby váš vánoční stromeček vytvořil skutečně pohádkovou atmosféru? Pořiďte si v našem e-shopu dekorativní vánoční osvětlení s úspornými LED diodami v různých barvách. Světelný řetěz disponuje 8 programy svícení a také blikání. Toto kvalitní LED osvětlení je určeno pro interiéry rodinných domků, panelových bytů, rekreačních chalup či komerčních objektů. Koupit u nás ale můžete i osvětlení, které využijete v exteriérech v zimním období. LED diodový vánoční řetěz určený pro venkovní použití je konstruován jako nosný kabel a jsou na něm umístěny světelné zdroje v počtu 100 diod. K dispozici je v několika barevných provedeních, v barvách bílé, modré nebo červené. Napájecí kabel je vyroben v barvě černé.

Vánoční svícen do okna i na prostřený stůl

Radost celé vaší rodině o Vánocích jistě udělá elegantní dřevěný svícen se sedmi zdobenými žárovkami. Stačí je zapojit do elektrické sítě a jako lampičku vypínat a zapínat. Vánoční světýlka na dřevěném podstavci se hodí do oken i na sváteční stůl. Zvláště za okny domu vypadá rozsvícený elektrický svícen velmi pěkně a svou září potěší i všechny kolemjdoucí. Pořídit si stylový vánoční svícen můžete sami pro sebe, ale zároveň se jedná o báječný dárek pro dobré přátele.

Praktické pomůcky pro přípravu svátečního menu

Sada keramických nožůJakmile se blíží Vánoce, začnou se nám sbíhat sliny na všechny ty dobroty, které k nejkrásnějším svátkům patří. V kuchyni se proto včas vyzbrojte užitečnými pomocníky, jako je například sada čtyř keramických nožů, včetně škrabky. Výhody keramického náčiní spočívají v tom, že je praktické i odolné, neničí vitamíny a dokáže zachovat přirozenou chuť potravin. Čepele keramických nožů nepodléhají korozi a jsou ostré jako břitva. V kuchyni se bez nožů nikdo neobejde, ale myslete i na svoje zdraví a pořiďte si u nás perfektní chňapku, které vám přijde vhod při vaření pokrmů i pečení cukroví. Skvěle vám poslouží kuchyňská chňapka vyrobená ze silikonu, třeba ve tvaru zelené žáby, která se snadno navléká na ruku a nehrozí u ní, že vzplane. Dále vyniká trvanlivostí a hned tak se neopotřebuje! Pokud si projdete široký sortiment našeho e-shopu, s produkty přehledně řazenými v kategoriích, sami zjistíte, co se vám v období Vánoc může doma hodit.

Autor: Obchod s dárky