Relaxační dárky pro ženy i muže

30. 11. 2014

V dnešní velmi hektické době patří k ideálním dárkům nejrůznější pomůcky a vychytávky určené k relaxaci a pohodlí. Mezi často vyhledávanými dárky, které unavenému tělu i duši zajistí báječný odpočinek, najdete třeba horké masážní kameny či lávové lampy. Hodit se obdarovanému bude i senzační drbátko hlavy nebo unikátní ortopedický polštář.

Glitter lampaDesignová lampa s barevnou náplní

Hledáte moderní doplněk do domácnosti? Líbit se vám bude elegantní lávová (magma) lampa, která je skvělým dekorativním i relaxačním dárkem. Umí vytvořit kouzelnou atmosféru a při pohledu na ni si dokonale odpočinete. Magma lampu si můžete vybrat z různých barevných variant a v odlišné výšce. Pěkným dárkem pro ženy i muže je lávová lampa Glitter, která zútulní každý obývací pokoj, ložnici, domácí pracovnu nebo kancelář. V nádobce, jež je součástí stylové lampičky, cirkuluje olej a unáší s sebou drobné částečky (glittery) vytvářející nejrůznější, už nikdy se neopakující obrazce a tvary. Zvláště v potemnělém pokoji vám ojedinělá lávová lampa poskytne opravdu fascinující představení.

Masážní kameny – jak spojit příjemné s užitečným

Masážní lávové kamenyPokud chcete věnovat dárek pro zdraví a krásu, doporučujeme vám horké lávové kameny. K dostání jsou v elegantním dárkovém pytlíku červené barvy se zlatým nápisem Hot Rocks. Sadu černých kamenů využijete k blahodárné masáži za zvuků tichounce puštěné relaxační nebo meditační hudby. Léčivé lávové kameny jsou určeny k terapii teplem, proto se nejprve musí nahřát a poté se přikládají na jednotlivé části těla, které se tak prohřívají a uvolňují. Milým překvapením k Valentýnu je krásná dárková sada s lávovými kameny, osmi vonnými tyčinkami a kamenným stojánkem. Součástí kompletního masážního setu jsou i vonné tyčinky a vonná svíčka s malým svícnem. Terapeutické přírodní kameny netradičně zpestří romantické chvíle ve dvou a ještě přinesou užitek unavenému tělu.

Vyhřívané pantoleTo chce klid a nohy v teple!

Sháníte originální dárek, díky němuž se obdarovanému bude výborně odpočívat i pracovat? Vsaďte na perfektní vyhřívané pantofle z naší pestré nabídky. Potěší každého, kdo tráví hodně času před monitorem počítače. Na přezůvkách s vytápěním je úžasné, že nejsou nutné žádné kabely. Hebké pantofle totiž disponují výkonným tepelným systémem a napájeny jsou nízkým napětím přes USB port na počítači. Zejména během sychravého podzimu nebo v zimních měsících unikátní hřejivé pantofle jejich majitelé velice ocení.

Odpočiňte si na ortopedickém polštáři

Ortopedický polštářMožná už jste slyšeli o zajímavém TV produktu, jakým je anatomický polštář s tvarovou pamětí. Z pohodlí domova si ho můžete objednat v našem e-shopu, sami pro sebe nebo jako relaxační dárek pro své nejbližší. Ortopedický polštář je dodáván v kompletu s povlakem na zip a celý komplet je zabalen ve velké estetické krabici. K přednostem ortopedického polštáře s pěnovou náplní patří to, že je termoplastický a přizpůsobuje se tvaru těla. Výhodou je také snímatelný potah, který můžete klidně vyprat.

Darujte senzační terapeutické pomůcky

Drbátko na zádaNechte se inspirovat naší bohatou nabídkou a překvapte členy vaší rodiny perfektní masážní metličkou Bokoma, která slouží k ideální stimulaci pokožky na hlavě. Antistresové drbátko hlavy dokáže zmírňovat napětí i bolest a zlepšovat koncentraci. Podobně fungující pomůcku používali v dávné minulosti například australští domorodci. Masážní metlička je vyrobena z jemných drátků a velmi dobře se drží v ruce. Snadnou manipulaci nabízí také terapeutické drbátko na zádové svalstvo. Jednoduchá, avšak účinná masážní pomůcka dokonale prokrví ochablou lidskou pokožku. Masírovat namožené svaly na zádech si můžete drbátkem sami, nebo vám jistě rád vypomůže partner či partnerka.

Autor: Obchod s dárky