Santa Claus naděloval dárky na letišti

8. 10. 2014

Pamatuje si na legendární vánoční kampaň, kterou pro své cestující připravily aerolinky WestJet? Na letišti v Calgary svým pasažérům zabalili do jejich kufrů přesně to, co si přáli. Jak na nečekaný vánoční zázrak reagovaly děti a jak dospělí? Chtěli byste něco podobného zažít i vy?

Vánoční nadílka od kanadských aerolinek

Představte si, že vás před čekáním na letecký spoj v letištní hale mezi nejrůznějšími reklamami na Vánoce upoutá velká krabice s obrazovkou. Na ní se objeví Santa Claus v modrém a přemluví vás, ať mu prozradíte, po jakém vánočním dárku toužíte. A pak se začnou dít zázraky. Jakmile po letu opět čekáte na svá zavazadla, objeví se v nich váš vysněný dárek. Třeba digitální váha, hračky pro děti apod.

Je to vůbec možné? Ano, je. Šikovní pracovníci aerolinek během čtyřhodinového letu svých pasažérů zvládli udělat seznam dárků, nakoupit je, zabalit do vánočního balicího papíru a dopravit do Calgary, kde cestující přistávali. Ti pak ve skutečném úžasu sledovali tuto vskutku netradiční nadílku.  Ostatně, můžete si prohlédnout video.    

Co na vánoční nadílku známých kanadských aerolinek říkáte? Líbila se vám a chtěli byste zažít podobné překvapení? Nebo máte raději poklidnou atmosféru našich adventních trhů a reklamní kampaně vás míjejí obloukem? Na vaše názory se těšíme dole pod článkem v komentářích.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky