Tipy na skvělé dárky pro vtipálky

8. 12. 2014

Přemýšlíte nad perfektním dárkem pro muže, který nezkazí žádnou legraci? Inspirujte se bohatou nabídkou našeho e-shopu s dárky pro každou příležitost. Pokud chcete originálně překvapit oslavence se smyslem pro humor, nabídneme vám hned několik báječných tipů. Každého vtipálka určitě zaujme unikátní mluvící ovladač na ženu a pobaví i toaletní papír s nápaditým potiskem. A máme pro vás i spoustu jiných povedených dárků…

Vychytaný dárek do domácnosti

Toaletní papír EuroAni toho největšího vtipálka by možná nenapadlo, že bude někdy obdarován zcela neobvyklým toaletním papírem. Unikátním toaleťákem si lze báječně vystřelit například z kamaráda, který touží zbohatnout. Darujte mu netradiční toaletní papír s potiskem bankovek Euro a uvidíte, že vám nevinný žertík projde. Obdarovanému totiž umožníte používat na WC imitaci měny, která mu třeba není vůbec sympatická. Zajímavý záchodový papír je dodáván v kotouči, zabalený v průhledné krabičce z plastu. Koho zlobí finanční krize, může s gustem útržek s potiskem euro bankovky použít a pak s klidem spláchnout do záchodu. Věnovat milovníkům recese můžete i ojedinělý toaletní papír – daňové přiznání. Utírat se na WC toaleťákem potištěným nenáviděným formulářem budou jistě s oblibou všichni podnikatelé, řemeslníci nebo drobní živnostníci, kteří musí daňové přiznání finančnímu úřadu každým rokem odevzdávat.

Neváhejte darovat nápadité kuchyňské potřeby

Natahovací slánkaSháníte šikovný dárek pro členy rodiny, kteří milují žertovné pomůcky? Natahovací slánka je správnou volbou, a s radostí ji na jídelním stole k ochucení oběda budou používat děti i dospělí. Pokud sůl či pepř nasypete do neobyčejné slánky se setrvačníkem, je možné si slánku bez námahy posílat od jednoho stolovníka ke druhému. Senzační slánka POŠLI MI SŮL, která disponuje Pull back and go motorem, je balena v průhledné plastové krabičce a je milým dárkem pro pána i paní domu.

Originální dárek pro partnerskou komunikaci

Mluvící ovladač na ženuKaždého vtipálka určitě potěšíte úžasnou vychytávkou, jakou je mluvící ovladač na ženu. Neocenitelný pomocník pro pány tvorstva má podobu klasického dálkového ovladače na přepínání televizních kanálů. Stisknutím správného tlačítka aktivujete určitý povel, třeba aby se s vámi partnerka pomazlila nebo vás nechala na pokoji. K dispozici je celkem 33 žertovných povelů nahraných sugestivním hlasem profesionálního lektora. Pokud, pánové, chcete trávit volný čas před televizní obrazovkou a nebýt rušeni, mluvící ovladač se vám bude hodit. Na partnerku nemusíte vůbec mluvit, stačí jen mačkat tlačítka na ovladači. Žena se smyslem pro humor vám tuto legrácku odpustí a třeba bude ráda, že vám nemusí číst myšlenky.

Stylové trenýrky s žertovným potiskem

Pokud, milé dámy, hledáte nevšední dárek pro partnera, vyberte mu v našem e-shopu skvělé trenýrky s metrem. Věřte, že obdarovaný muž si s nimi bude vědět rady. Netradiční pánské boxerky pobaví, ale ocenění si zaslouží i jemný, pružný a prodyšný materiál. Trenýrky mají perfektní střih, který nikde nestahuje, a k dostání jsou v různých rozměrech, na postavu štíhlou i objemnější. Neokoukaným módním doplňkem pro muže je vtipné tričko Game over, které je ideálním dárkem pro nastávajícího ženicha. Obrázek na pánském bavlněném tričku je opravdu výstižný! Zatímco slečna nevěsta se usmívá, pan ženich dává najevo, že asi půjde do tuhého. Tričko s legračním potiskem jemně upozorňuje, že po svatbě nejspíš nastane zcela jiný režim a místo nekonečných mejdanů nastoupí péče o rodinný krb.

Zábavný golfový dárek

Golf na WCMáte doma vášnivého golfistu, který je navíc pro každou legraci? Pořiďte mu u nás originální golf na WC a bude moct trénovat v klidu i na záchodě. Malá verze minigolfu je vybavena hrací polem v zelené barvě, které zároveň slouží jako podložka pod nohy. Kompletní sada obsahuje i dva golfové míčky, hole a vlaječku. Nechybí cedulka k zavěšení na dveře od záchodu, která oznamuje, že je obsazeno a že právě trénujete.

Autor: Obchod s dárky