Vybíráme svatební dar

25. 8. 2014

Jak vybrat svatební dar, aby neskončil na dně skříně

Darovat novomanželům žehličku nebo povlečení na postele se vám jistě nechce. Proto vám nabízíme tipy na moderní a netradiční dárky, které se v nové domácnosti rozhodně neztratí. V sekci Svatební dary naleznete pestrou škálu zajímavých produktů s neobvyklým designem. Jedná se o dárky prakticky zaměřené, jako třeba pomůcky k vínu, nebo o senzační dekorační předměty. Pokud novomanželé nezkazí žádnou legraci, můžete jim věnovat vtipný dárek nebo zábavnou stolní hru. Svatební dary nemusí být honosné, spíše se cení originalita a dobrý nápad!

Neobyčejný dárek, který ohlídá rodinné finance

Labyrint na penízeMožná, že za nejlepší svatební dar považujete peníze. Pokud se nevěstu a ženicha rozhodnete určitou finanční částkou obdarovat, udělejte to nápaditě! Pro tento případ se nejlépe hodí neobvyklý hlavolam v podobě svérázné pokladničky. Labyrint na peníze je důmyslnou skrýší, do níž bankovky ukryjete a obdarovaný se bude muset hodně snažit, aby se k nim dostal. Peníze jsou totiž uzavřeny ve středu bludiště, které je potřeba projít za pomoci ocelové kuličky. Jakmile se podaří kuličku vložit na správné místo, labyrint se otevře. Jestliže novomanželé rádi utrácejí, tato geniální domácí kasička jejich finance spolehlivě pohlídá.

Vkusně darovaná láhev oblíbeného alkoholu

Tričko na lahev - SvatbaMáte v plánu přinést na svatební hostinu tekutý dárek v podobě lahvinky značkového vína nebo lihoviny? Volte kvalitní alkohol v netradičním balení. Pořídit v našem e-shopu můžete dárkové Tričko na lahev s blahopřáním, které novomanželům vše podstatné řekne za vás! Unikátní zmenšenina klasického trička zaujme obrázkem pana ženicha i slečny nevěsty, a také optimistickým nápisem „Blahopřejeme, ať vám to vydrží!“. Mini tričko v bílé barvě a s modře tištěným přáním je zhotoveno z bavlny, snadno se na láhev navléká a lze vyprat i vyžehlit (z rubové strany). Z téhož materiálu je vyrobeno i Svatební tričko na lahev s žertovným potiskem: „Svatba? Konečně pořádná příležitost se opít!“ Mini triko použijete k uschování lahví s objemem do 1 litru.

Svatební dárek pro hravé novomanžele

Cesta manželstvímPokud se ženich a nevěsta rádi baví, jistě se jim bude líbit společenská hra Cesta manželstvím. Zábavná stolní hra pro dva i více hráčů funguje na podobném principu jako oblíbené hry, které známe z dětství. Nejprve je potřeba na start umístit barevné figurky, poté hráči hází dřevěnou kostkou a postupují po herním poli směrem do cíle. Na bonusových políčkách si hráč vyzvedne kartičku s uloženým úkolem, který musí splnit. Cesta manželstvím obsahuje oboustranný herní plán pro dvě verze. Jedna varianta je určena pro novomanžele a druhá „prověří“ příbuzenské svazky.

Prezent nejen pro milovníky vína

Svatební sada na vínoNevěstě a ženichovi, kteří si zařizují novou domácnost, se bude hodit Svatební sada na víno v krásném designovém provedení. Dárkový set obsahuje základní sommeliérské nástroje určené pro pohodlné servírování a konzumaci vína. Obě pomůcky, vinná zátka a vývrtka, jsou jemně vytvarovány do podoby srdce. Uloženy jsou v černém kartounovém boxu, který na pohled vypadá elegantně.

Vtipný dárek pro pana ženicha

Triřko - Gave overNež zazní svatební zvony, můžete ženichovi na rozlučce se svobodou darovat Tričko Game over, které hlásá, že po svatbě opravdu nastane „konec hry“. Potisk na bavlněném tričku je opravdu výstižný, zatímco nevěsta se usmívá, ženich dává najevo, že asi půjde do tuhého. Černé tričko s krátkým rukávem se pohodlně nosí a díky volnému střihu padne na každou mužskou figuru.

Svatební dárek do domácnosti s romantickým designem

Zamilovaná solničkaMísto luxusního daru můžete novomanžele mile překvapit užitečným dárkem, který je zároveň zajímavou dekorací do bytu. Pokud mají mladí manželé smysl pro romantiku, Zamilovaná solnička se jim bude líbit. Kombinace černé figurky s bílou originálně symbolizuje manželský pár a bude se skvěle vyjímat na jídelním stole. Jedná se o báječný dárek pro zamilovanou dvojici.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky