Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

19. 9. 2014

Zažeňte nudu doma i na cestách

Loom Bands - náramky z gumičekTvořivé Loom Bands sady jsou výborným dárkem na nudné cesty vlakem, na dovolenkový pobyt i pro dlouhé zimní večery. Pro tyto případy se vašim dětem nebo kreativní partnerce či kamarádce bude hodit malá Loom Bands sada se vším potřebným pro tvorbu trendy náramků. Součástí této cestovní sady jsou barevné gumičky v počtu 360 kusů, tkalcovský stav, háček a svorky k zakončení výrobku. Cestovní sada se vám pohodlně vejde do batohu nebo tašky, a rozhodně nezabere mnoho místa. Ani se nemusíte bát, že se vám barevné gumičky pomíchají. Plastová krabička, v níž jsou uloženy, disponuje přihrádkami pro každou barvu zvlášť. A v čem spočívá princip duhového tkaní? Na kolíky malého stavu natahujete barevné gumičky, které lze splétat anebo provlékat pomocí háčku. Vznikají tak roztodivné smyčky a uzlíky, a konečným výtvorem je neobyčejný náramek či jiná ozdoba.

Maxi sada Loom Bands pro správnou gumičkománii

Loom bandsŽe je pro vás nebo vaše děti balení s několika sty silikonových gumiček málo? Nic se neděje! V našem e-shopu na všechny nadšené fanoušky duhového tkaní čeká velká Loom Bands sada, která zahrnuje až 3 tisíce gumiček v pestrých barvách. Nechybí plastový tkalcovský stav, dva háčky různé velikosti a dva balíčky spojovacích svorek ve tvaru písmene „S“. Také mega sada s Loom Bands gumičkami je balena v přehledné krabici z průhledného plastu, s níž můžete snadno cestovat. Gumičkové pletení náramků a jiných šperků je vhodné pro děti od 8 let, u mladších dětí se doporučuje dozor dospělých. Jedná se o příjemnou a také užitečnou činnost, která rozvíjí zručnost a procvičuje jemnou motoriku. Také od dětí (dospělí nejsou výjimkou) vyžaduje trpělivost a fantazii.

Pořídíte u nás i náhradní Loom Bands gumičky

Sada Loom BandsVše potřebné ke splétání barevných gumiček už doma máte? Dojde-li vám materiál, můžete si v naší prodejně online objednat náhradní gumičky v počtu 200 kusů. V každém extra balení najdete také háček na pletení a zakončovací svorky. Volit je možné z bohaté barevné škály, včetně základních barev i nejrůznějších odstínů. Gumičky na náramky jsou vyrobeny z odolného silikonu, proto perfektně drží a nepřetrhnou se. Silikon je zdravotně nezávadný materiál, který se mimo jiné používá i při výrobě moderních kuchyňských potřeb.

Unikátní Loom Bands doplňky

Loom bands náramkyMalým dárkem pro velkou zábavu je originální Loom Bands sada s 35 kusy přívěsků. Ojedinělé přívěsky na náramky – písmenka jsou zhotovené z pevného plastu, v nejrůznějších barvách. Nejen náramek z duhových gumiček si mohou děti písmenky ozdobit, hodit se budou i při splétání klíčenky nebo 3D zvířátek. Vyjma písmenek si můžete v našem e-shopu zakoupit i extra balení, které obsahuje 12 kusů přívěsků různých tvarů určených na ozdobu výtvorů spletených právě z Loom Bands gumiček. Těšit se můžete na motiv kytiček, třešní, srdíček apod. Začít splétat úžasné barevné gumičky se doporučuje nejprve na dvou prstech a pro složitější tvary slouží jednoduchý tkalcovský stav a háčky. Zručnější jedinci mohou spojit více plastových stavů a vytvářet tak delší a širší náramky nebo jiné módní doplňky. Také u této kreativní činnosti platí, že fantazii se meze nekladou! Pro inspiraci se můžete mrknout třeba na instruktážní videa na Youtube.


Nenechte si ujít další zajímavý článek. Přihlašte se k odběru novinek.

Autor: Obchod s dárky